Понедельник, 14.10.2019, 23:12
Котовск - Бирзула
Главная Регистрация Вход
Приветствую Вас, Гость · RSS
Форма входа
Меню сайта
Категории раздела
Форпост [22]
Интервью [0]
Форпост-Котовск продолжает знакомить читателей с интересными людьми нашего города. С теми людьми, чья жизнь и деятельность определяет лицо города, его экономическую, социальную и культурную жизнь. Форпост-Котовск отрывает и освещает малоизвестные жителям нашего города грани личности, таланты и увлечения широкоизвестных в городе людей.
История города [2]
Поиск
Пополнение счетов
Заработай!
 
Главная » 2013 » Апрель » 5 » Звіт депутата Одеської областної ради.
22:07
Звіт депутата Одеської областної ради.
Звіт депутата Одеської обласної ради VІ скликання про свою діяльність за 2012 рік Левицького Іллі Юхимовича.Мене обрано членом постійної комісії обласної ради з питань морегосподарського комплексу.

Діяльність постійної комісії здійснювалась на підставі законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту Одеської обласної ради VI скликання, Положення про постійні комісії Одеської обласної ради VI скликання, указів Президента України, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, інших підзаконних актів, планів роботи Одеської обласної ради, плану діяльності з підготовки регуляторних актів та плану роботи постійної комісії з питань морегосподарського комплексу на 2012 рік, рішень обласної ради, прийнятих за період VI скликання.

Протягом звітного періоду постійною комісією проведено 8 окремих засідань. Як член комісії брав участь у спільних засіданнях постійних комісій обласної ради по обговоренню питань порядку денного сесій обласної ради VI скликання.

За звітний період всі питання, які були передбачені планом роботи постійної комісії на 2012 рік, були розглянуті. На засіданнях постійної комісії було обговорено 38 питань, у тому числі проекти регіональних цільових та комплексних програм, тощо. Найбільш актуальними та важливими для Одеського регіону були наступні:

про звіт обласної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області за2011рік;

про звіт обласної державної адміністрації про виконання у 2011 році делегованих обласною радою повноважень;

про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2013 рік;

про затвердження Стратегічного плану підвищення конкурентоспроможності та економічного розвитку Придунайського економічного субрегіону на 2012 -2022 роки;

- про заходи щодо імплементації положень Закону України «Про засади державної мовної політики» на території Одеської області;

- про внесення змін і доповнень до рішення обласної ради від 26 серпня 2011 року № 214-VI «Про затвердження Правил користування маломірними суднами, плавзасобами на водних об'єктах в Одеській області»;

- про стан дотримання режимних заходів у прикордонній смузі та контрольованих прикордонних районах згідно з вимогами законодавства України;

- про проблеми розвитку портового господарства області;

- про стан причалів, баз-стоянок для виходу маломірних суден та плавзасобів у 2012 році;

- про стан розробки програми розвитку морегосподарського комплексу Одеського регіону на період до 2020 року;

- про забезпечення безпеки судноплавства та запобігання забрудненню довкілля в морських та річкових торговельних портах Одеської області;

- про розвиток системи базової морської освіти, підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів морської галузі в учбових закладах Одеської області»;

про дотримання вимог рішення обласної ради від 26 серпня 2011 року № 214-VI «Про затвердження Правил користування маломірними суднами, плавзасобами на водних об'єктах в Одеській області».

З усіх питань були прийняті відповідні висновки та рекомендації, які були направлені відповідальним виконавцям для врахування в роботі.

Протягом поточного року здійснювалась тісна співпраця зі структурними підрозділами обласної державної адміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади та підприємствами, установами, організаціями, а саме: з управлінням морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку обласної державної адміністрації, з Департаментом економічного розвитку і торгівлі Одеської облдержадміністрації. Одеським головним фінансовим управлінням обласної державної адміністрації, управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Одеським обласним центром зайнятості, Одеською національною морською академією, Одеським національним морським університетом, Чорноморським представництвом Державної Інспекції з безпеки судноплавства, Державною екологічною інспекцією з охорони довкілля Північно-західного регіону Чорного моря.

Як член постійної комісії брав участь у засіданнях колегії обласної державної адміністрації.

Протягом звітного періоду документообіг постійної комісії становив: вхідні листи, звернення - 41; вихідних документів підготовлено - 50. Всі листи уважно розглянуті та опрацьовані. З питань, що потребували думки фахівців, були додатково підготовлені та направлені запити до територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, а також - установ, організацій, до компетенції яких відноситься їх вирішення.

Необхідним є системний підхід стосовно розвитку вітчизняних морських портів як елементів регіональних та державного транспортних комплексів. Нагальною проблемою, що потребує вирішення в галузі, опікуваній постійною комісією, залишається розробка Програми розвитку морегосподарскього комплексу, оскільки це дозволить прискорити розвиток регіональної транспортної інфраструктури, створення відповідно до міжнародних стандартів регіональної транспортної мережі, її інтеграцію у транспорті системи Євро-Азійського регіону та може стати важливим фактором стабілізації та структурної перебудови економіки України.

Мною проведено 12 особистих прийомів громадян. Прийнято 39 громадян, які письмово до мене звертались. Проведено 11 конференцій, ефірів на телебаченні і радіо, опубліковано 7 звітів в ЗМІ. Розглянуто 96 звернень громадян. Брав участь у засіданнях Котовської міськради.


http://oblrada.odessa.gov.ua/index.p....lang=uk
Просмотров: 370 | Добавил: Tanechka | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Copyright MyCorp © 2019
Календарь
«  Апрель 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архив записей
Наш магазин
Погода
Котовск
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 133
Конструктор сайтов - uCoz